Siyasi ayrım yapmaksızın ilçesinin her noktasına eşit hizmet götüren Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, köy statüsündeyken ?Bütün şehir yasası ? ile mahalleye dönüşen Büyükdikili?de devam eden yol çalışmalarını denetledi. Yolların yapılmasından dolayı memnuniyetlerini dile getiren mahalle sakinleri Başkan Karalar?a teşekkür etti.

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar Büyükdikili Mahallesi’nde sürmekte olan asfalt çalışmalarını denetledi. Yapılan çalışmalarla ilgili bilgi alan Başkan Zeydan Karalar, bugüne kadar hizmette hiç ayrım yapıldığını belirterek artık her noktaya eşit hizmet oduğunu söyledi. Başkan Karalar, “Bizle birlikte artık kuzey-güney ayrımı kalmadı. İlçenin en uç noktasınada merkezinede aynı hizmeti götürme çabasındayız. Tarihi boyfunca asfaltlanmayan yollarımız vardı. Belkide 2. asfalt plentini faaliyete geçiren tek belediyeyiz. Artık asfalt üretim kapasitemiz çok daha yüksek. İnşallah asfaltlanmayan yolumuz kalmayacak” şeklinde konuştu.

Denetimler sonrası mahalle kahvesinde vatandaşlarla biraraya gelen Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, mahallelinin sorunlarını ve isteklerini dinledi. Yapılan hizmetlerden ötürü mahalle sakinleri Başkan Zeydan Karalar’a teşekkür etti.