Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Kurttepe Sağırlar Eğitim Gençlik ve Spor Kulübü Derneği?ni ziyaret etti. Dernek üyeleri ile bir süre sohbet eden Başkan Karalar, dernek üyelerinin sorunlarını dinleyip bazı sorunların Seyhan Belediyesi tarafından çözülmesini sağladı.

Kurttepe Sağırlar Eğitim Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Başkanı Vedat Özçelik ve dernek üyelerini ziyaret eden Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, dernek üyelerinin sorunları dinledi.

Toplumun her kesimine ayrım yapmaksızın hizmet götürmeye çalıştıklarını belirten Başkan Zeydan Karalar, ayrım yapmasızın herkese, her kuruma ve her derneğe eşit mesafede olduklarını söyledi. Başkan Karalar, “Toplumu her kesimine dokunmaya çalışıyoruz. Okullara yardımla başladık 30 okula belediye başkanı olduğumuzda yardımda bulunduk biz istiyorduk ki; başka belediyelerde yardımda bulunsun ve Adana’daki okulların hepsi öğretim verilebilir hale gelsin. Bununla birlikte birçok alanda birçok yere yardımda bulunduk. Yani toplumun her kesimine hizmet götürmeye çalışıyoruz. Dünyada engelli sayısı yüzde 8, Türkiye’de yüzde 12, Adana’da ise yüzde 14 civarında bu insanlarımıza farklı gözle bakmak lazım. Biz altından kalkabileceğimiz. Seyhan halkına hizmeti engellemeyecek her şeyi yapmaya çalışıyoruz.”şeklide konuştu.

Konuşmaların ardından Başkan Zeydan Karalar derneğin eksikleri ile ilgi bilgi aldı. Başkan Karalar sorunların önemli bir kısmının çözümü için çalışacakları sözünü de verdi.