22.11.2019

Seyhan'dan Halı Saha Futbol Turnuvası

Seyhan Belediyesi tarafından düzenlenen Halı Saha Futbol Turnuvası adeta futbol şölenine dönüştü. Gürselpaşa Halı Saha Tesisleri'nde gerçekleşen turnuvaya katılan Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, Sporun ve sporcunun daima destekçisi olduklarını söyledi.

"SPORTİF HİZMETLERE ÇOK BÜYÜK ÖNEM VERİYORUZ"

Gürselpaşa Halı Saha Tesisleri'nin, mahalle sakinlerine hayırlı olması dileğinde de bulunan Seyhan'ın Sporcu Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, " Sportif hizmetlere çok büyük bir önem vermekteyiz. Tesisleşme bunların başında yer alıyor. Başarılı sporcular yetiştirmeye kararlıyız. Geleceğin yıldız futbolcu adaylarının heyecanına ortak olmaktan mutluluk duydum. Katılımcı takımlarımıza başarılar diliyorum" dedi.

MAHALLE MUHTARLARI VE ÇOK SAYIDA VATANDAŞ KATILDI

Büyük bir coşku içerisinde gerçekleşen Gürsel Paşa Halı Saha Tesisleri Futbol Turnuvası'na, mahalle muhtarları ile çok sayıda vatandaşlar katılırken gösteri maçında Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay'da ter akıttı.

BAŞKAN AKAY'DAN ANTRENÖR KURSUNA ZİYARET

Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay ayrıca, TFF-Adana TÜFAD tarafından organize edilen Vedat Bayraktar Grassroots C lisans antrenörlük kursunu ziyaret ederek geleceğin antrenör adaylarına başarı dileğinde bulundu. TÜFAD Adana Şube Başkanı Mehmet Sümer ve TFF Güney illeri Bölge Antrenörleri Osman Öngen ile İbrahim Okutan'da, ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek Başkan Akay'a ziyaretinden dolayı teşekkür ettiler.