27.11.2019

Seyhan'ın Genç Erkek Hentbolcuları İl Birincisi oldu

Türkiye Hentbol Federasyonu 2019-2020 sezonu Genç Erkekler İl Birinciliği müsabakaları'nda başarılı neticelerin altına imza atarak finalde Sarıçam Belediyespor'u yenerek Adana şampiyonu olan Seyhan Belediyespor'da büyük bir sevinç yaşanmakta.

TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA HAZIRLANIYORLAR

Final karşılaşmasında Sarıçam Belediyespor'u yenerek hedeflenilen ilk noktaya ulaştıklarını belirten Seyhan Belediyespor Genç Erkek Hentbol takımı Antrenörleri Atilla Duran Arslan ve Ali Kara ikilisi, "Sporcularımızı kutluyoruz. Bizleri mahcup etmediler. İl Birincisi olmanın gururunu yaşamaktayız. Şuanda kendi tesislerimizde yaptığımız çalışmalar ile Ocak ayında yapılacak Türkiye Şampiyonasına iddialı bir şekilde hazırlanıyoruz" dediler.

EN BÜYÜK ŞANSIMIZ SPORCU BAŞKANA SAHİP OLMAK

Seyhan Belediye Başkanı ve Seyhan Belediyespor Kulübü Onursal Başkanı Akif Kemal Akay'a verdiği destekten dolayı sporcuları adına teşekkür ettiklerini belirten Arslan ve Kara, konuşmalarını şöyle tamamladı, "Amacımız, kentimizi ve kulübümüzü en iyi şekilde temsil ederek Türkiye Şampiyonalarında başarılı olmaktır. Sporcu Başkana sahip olmak bizler için çok büyük bir şans. İnşallah, Belediye Başkanımıza Türkiye şampiyonluğu armağan edeceğiz"