19.12.2019

Başkan Akay: Masa Tenisi sporunu önemsiyoruz

Masa Tenisi Kuruluşlar Ligi'nde ilk kez mücadele eden Seyhan Belediyesi ilk maçında Sunar Mısır (C) takımını 3-0 yenerken Sunar Mısır (A) takımına ise 3-0 mağlup oldu. 18 takımın yer aldığı Kuruluşlar Ligi'ne ilk kez katılan Seyhan Belediyesi'nin kadrosu'nda Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay'da yer aldı.

BAŞKAN AKAY: KURULUŞLAR LİGİNDE YER ALMAKTAN MUTLUYUZ

Seyhan Belediyesi olarak Masa Tenisi Kuruluşlar Liginde yer almaktan mutlu olduklarını belirten Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, " Güzel bir organizasyon. İlgide büyük. Zevkli ve çekiymeli maçlar yaşanıyor. İlk maçımızı da kazanma başarısı gösterdik. Takım olarak lige renk katıp başarılı sonuçlar alacağımıza inanıyorum. Ligde mücadele eden 18 kuruluşumuza da başarılar diliyorum." dedi.

MASA TENİSİ SPORUNU ÖNEMSİYORUZ

Masa Tenisi Sporuna büyük önem verdiklerinin de belirten Başkan Akay konuşmasını şöyle tamamladı, " Seyhan Belediyesi olarak sporun ve sporcunun her zaman yanında yer alıp desteğimizi esirgemeyeceğimizi ifade etmekteyiz. Bu spor branşımızın daha yaygınlaşması adına imkanlarımız dahilinde üzerimize düşeni yerine getireceğimizin bilinmesini istiyorum. Sportif anlamda da ilçemize güzel hizmetlerde bulunmaya devam edeceğiz"