31.12.2019

Başkan Akay'dan yeni yıl mesajı

Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, yeni yıl nedeniyle yayınladığı mesajda, 2020 yılının çağdaş ve aydınlık yarınları yeşertmesi umuduyla tüm yurttaşların yeni yılını kutladı.

Seyhan Belediye Başkanı Akay mesajında, "Gelen her yeni yılın, geride bıraktığımız yıldan daha güzel, daha mutlu ve daha sağlam olması isteği, bizi yaşama ve geleceğe taşıyan en önemli bağlardan biridir. Ülke olarak hem yorucu, hem de acıları çok olan bir yılı geride bıraktık. 2020 yılı, ülkemize şehrimize ve tüm dünyaya, barış, kardeşlik, huzur, mutluluk ve başarı getirmesini diliyorum" dedi.

"2020'DE DE ÜRETEN, ÜRETTİĞİNİ HAKÇA BÖLÜŞEN BİR SEYHAN İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ"

Yeni yılda da halkın önceliklerini dikkate alarak çalışmaların devam edeceğini vurgulayan Başkan Akay sözlerini şöyle tamamladı;

"Seyhan'ın çağdaş, evrensel ve aydınlık gelişimini 2020'de de sürdüreceğiz. Üreten, ürettiğini hakça bölüşen bir Seyhan'ı oluşturma gayesiyle hem projelerimizin, hem etkinliklerimizin, hem de geleceğe yönelik çalışmalarımızın yeni yılda da devam edeceğinden kimsenin kuşkusu olmasın. Bizler, muasır medeniyetler seviyesini aşma yolunda Türkiye Cumhuriyeti'nin Kurucusu Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün hayal ortağıyız. Bu yolda üretmeye, Cumhuriyete değer katmak için durmadan çalışmaya 2020'de de devam edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle, 2020'nin barış, huzur ve tüm insanlık için mutluluk getirmesini diliyor, ülkemizin, hemşerilerimin yeni yılını en içten dileklerimle kutluyorum"