15.02.2021

Seyhan Belediyespor'da yüzler gülüyor

Seyhan Belediyespor Kulübü,Erkek Hentbol ve Basketbol takımı geçtiğimiz hafta sonunda rakipleri karşısında galibiyete uzanırken Erkek Voleybol takımı ise Elazığ Aksaray Gençlikspor karşılaşmasını 3-0 HÜKMEN galibiyet ile tamamladı.

HENTBOLCULAR RAHAT KAZANDI

Erkekler Hentbol Birinci Liginde mücadele eden Seyhan Belediyespor Kulübü cumartesi günü Nihat Geven Kapalı Spor Salonu'nda,Amasya temsilcisi Suluovaspor Kulübü'nü konuk etti. Rakibi karşısında iyi bir oyun sergileyen Mavi-Beyazlılar müsabakayı 31-26 kazanarak haftayı mutlu kapadı. Antrenör Kamuran Şanlıoğlu, " Genç bir ekip ile ligde mücadele ediyoruz. Öncelikli hedefimiz tecrübe kazanıp gelecek yılların takımını yaratmak. Sporcularımı aldıkları galibiyetten dolayı kutluyorum" dedi.

BASKETBOLCULAR DEPLASMANDA GALİBİYETE UZANDI

Erkekler Basketbol 2.Liginde yer alan Seyhan Belediyesporlu basketçiler cumartesi günü deplasmanda İzmir Batı Egespor Kulübü'ne konuk oldu.  Seyhanlı basketbocular rakibine şans tanımayarak mücadeleyi 86-76 kazanma başarısı gösterdi. Antrenör Ömer Çetin, " Mutlak kazanmak parolasıyla çıktığımız müsabakadan istediğimizi alarak ayrıldık. Umut vadeden bir kadroya sahibiz. Sporcularıma olan güvenim yüksek. Başarılı neticeler almaya önümüzdeki haftalarda da devam edeceğimizi umut ediyorum" diye konuştu.

ERKEK VOLEYBOLCULAR HÜKMEN GALİP

2.Lig 4.grupta ilimizi temsil eden Seyhan Belediyespor Erkek Voleybol takımı ise geçtiğimiz hafta sonunda Elazığ Aksaray Gençlikspor karşılaşmasını 3-0 HÜKMEN galibiyet ile tamamladı. Rakiplerinin sahaya çıkmadığını belirten Antrenörler Serdar Pehlivan-Metin Aydın İkilisi, " Bu müsabakayı unutup önümüzdeki maçlardan da iyi neticeler ile ayrılabilmenin çalışmasını gerçekleştireceğiz" dediler.