07.07.2021

Seyhan'ın, Spor Okulları'na büyük ilgi

Seyhan Belediyesi'nin, Spor Okulları tüm hızıyla devam ediyor. Yıl boyunca ara vermeden devam edilen spor okullarında her gün 2 bin genç kursiyer eğitim almakta. Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, " İlk günden bu yana, sporun ve sporcunun daima yanında olup desteğimizi esirgemedik. Spor okullarımızdaki çalışmalar tüm hızıyla devam etmekte. Gösterilen ilgi bizleri son derece mutlu etmekte" dedi.

BAŞKAN AKAY, "KURSLARIMIZ YIL BOYUNCA DEVAM EDİYOR"

Çeşitli branşlarda tecrübeli eğitmenler nezaretinde gerçekleşen spor okullarının hafta içi her gün belediyelerine ait spor tesislerinde ücretsiz olduğunu belirten Seyhan Belediye Başkanı Akif  Kemal Akay, " Kurslarımız yıl boyunca devam etmekte. Her gün 2 bin kursiyer çocuğumuz eğitim görmekte. Rakam her geçen gün artmakta. Eğitim veren hocalarımıza göstermiş oldukları özveriden dolayı teşekkür ediyorum. Amacımız, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı spor sahalarına çekip sporu alışkanlık haline getirip kötü alışkanlıklara yönelmelerini engellemek. Bu yönde de imkanlarımız dahilinde desteğimizi esirgemiyoruz" diye konuştu.

KAYITLAR DEVAM EDİYOR

Spor Okulları'na kayıt yaptırmak ve ayrıntılı bilgi almak isteyenlerin 0 539 776 33 27 nolu Seyhan Belediyesi Spor Müdürlüğünü arayabilirler.

TESİSLERİMİZ

Emre Gönlüşen Spor Tesisi

Şakirpaşa Spor Tesisi

Gürselpaşa Tenis Kortu

Gürselpaşa Halı Saha

Bahçeşehir Spor Tesisi

Füze Selami Spor Tesisi

Akkapı Spor Tesisi

Ali Aydoğan Futbol Sahası

Meydan Fitness

BRANŞLARIMIZ

Futbol

Hentbol

Voleybol

Satranç

Tenis

Basketbol

Muay Thai

Jimnastik

Atletizm

Fitness

Tekvando

Kick Boks

Wushu