19.07.2021

AKAY BELEDİYE ÇALIŞANLARI VE ÇOCUKLARLA BAYRAMLAŞTI

Covid-19 salgını gölgesinde idrak edilecek olan Kurban Bayramı öncesinde Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, önce belediye çalışanlarını sonra da çocukları ziyaret ederek bayramlaştı.

BELEDİYE ÇALIŞANLARIYLA BAYRAMLAŞTI

Belediye ana hizmet binası ile şantiyelerde görev başındaki çalışanları tek tek ziyaret eden Başkan Akay, çalışanların ve işlem yaptırmak için belediyede bulunan vatandaşların bayramını kutladı. Maaşları, bayram ikramiyeleri ve banka promosyonu bayram öncesinde hesaplarına aktarılan belediye çalışanları Başkan Akay'a teşekkür edip, bayramını kutladı. Başkan Akay, "Emeğiniz çok değerli ve önemli. Kurban Bayramı'nı ailelerinizle, sevdiklerinizle birlikte mutlu ve huzurlu bir şekilde geçirmenizi diliyorum" dedi.

"ÇOCUKLAR EN DEĞERLİ HAZİNEMİZDİR"

Daha sonra Seyhan'ın yoksul mahallerinde yaşayan çocuklarla ve aileleriyle bayramlaşan Başkan Akay, "Çocuk gülerse, tüm dünya güler. Çocuk mutlu olursa tüm dünya mutlu olur. Çocuklarımız en değerli hazinelerimiz, geleceğimiz, umudumuzdur" diyerek belediye kreşlerinde üretilen oyuncakları çocuklara armağan edip çocukları sevindirdi.

"KURBAN BAYRAMI SAĞLIK, BARIŞ VE HUZUR GETİRSİN"

Yayınladığı kutlama mesajıyla vatandaşların da bayramını kutlayan Başkan Akay, Kurban Bayramı'nın tüm dünyaya sağlık, barış ve huzur getirmesi dileğinde bulundu.

Covid-19 salgını nedeniyle tüm dünyanın zor günler geçirdiğine işaret eden Başkan Akay, "Bu zor günleri 'Kurtuluş' ve 'Kuruluş' döneminde olduğu gibi hep birlikte, el birliği ve dayanışma ruhuyla aşacağız. Bayramlar birlik ve beraberliğin, dayanışma ve yardımlaşma ruhunun en fazla hissedildiği, güçlendiği özel günlerdir. Kurban Bayramı'nın toplumsal birliğimizi, bütünlüğümüzü pekiştirip, bu zor günleri aşmamıza vesile olması en büyük dileğimizdir. Başta ulusumuz olmak üzere tüm dünyaya sağlık, barış, huzur ve mutluluk getirmesi dileğiyle tüm halkımızın Kurban Bayramını kutluyorum" dedi.