11.08.2021

Seyhan Belediyesporlu satranççılardan üç şampiyonluk

2-5 Ağustos tarihleri arasında, Satranç İl Temsilciliği tarafından Yüreğir Kültür Merkezi'nde düzenlenen Adana Küçükler ve Yıldızlar Satranç İl Birinciliği müsabakalarında Seyhan Belediyespor Kulübü sporcuları 3 farklı kategoride şampiyon oldu.

BAŞKAN AKAY, "ŞAMPİYON SPORCULAR YETİŞTİRMEYE DEVAM EDECEĞİZ"

Satranç İl Birinciliği müsabakalarında, Seyhan Belediyespor Kulübü'nden, 14 Yaş Genel Kategorisinde Hakan Hasanoğlu, 12 yaş kızlar kategorisinde Defne Şenkal  ile 9 yaş Genel kategorisinde ise Jan Demircan'ın rakipleri karşısında başarılı bir oyun sergileyerek şampiyon olduklarını ve kendilerini mutlu ettiğini belirten Seyhan Belediye Başkanı Akif  Kemal Akay, " Hocamızı ve sporcularımızı elde edilen başarıdan dolayı kutluyorum. Başarılarının devamını diliyorum. Şampiyon sporcular yetiştirmeye devam edeceğiz" dedi.

GÜNDOĞDU, "ŞAMPİYONLUKLAR BAŞKANIMIZA ARMAĞAN OLSUN"

Seyhan Belediyespor Kulübü Satranç Antrenörü Demir Gündoğdu, " 3 farklı kategoride elde edilen şampiyonluklar bizleri son derece mutlu etti. Kulübümüzü en iyi şekilde temsil etmenin gururunu yaşamaktayız. Bizlerin her zaman yanında olan ve desteğini esirgemeyen Seyhan Belediye Başkanımız Akif Kemal Akay'a, sporcularım adına teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.