18.11.2021

Başkan Akay'dan sabah sporuna davet

Seyhan Belediyesi Spor Müdürlüğü kordinesinde gerçekleşen Sabah Sporları sıkı bir tempoda haftanın belirli gün ve saatlerinde ücretsiz olarak devam ediyor. İlçenin altı ayrı noktasında belediyeye ait tesislerde yapılan çalışmalar ücretsiz olarak gerçekleşmekte.

YOĞUN KATILIM

Seyhanlı vatandaşların güne sporla başladığını belirten Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, " İlçemizin değişik bölgelerinde belediyemize ait tesislerimizde haftanın belirli günlerinde ücretsiz olarak gerçekleştirilen çalışmalar profesyonel eğitmenler nezaretinde yapılmakta. Rahat bir ortamda yapılan sabah sporlarına vatandaşlarımızda büyük bir ilgi göstermekte"dedi.

BAŞKAN AKAY,VATANDAŞLARI SABAH SPORU YAPMAYA DAVET ETTİ

Başkan Akay, sabah sporlarının insana çeşitli faydalarının bulunduğunu bunların başında ise " stresi azaltmak, kolay kilo kaybı, uyku düzeni sağlamak, kanserden korumak, alışkanlık haline getirmek, alzheimer ihtimalini azaltmak ve zaman yönetimini sağlamak" olduğunu belirterek, " Vatandaşlarımızı güne zinde başlamak adına sabah sporu yapmaya davet ediyorum" şeklinde konuştu.

SABAH SPORLARININ YAPILDIĞI TESİS,YER VE SAATLERİ;

EMRE GÖNLÜŞEN SPOR SPOR TESİSLERİ

PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA

SAAT:10.00-12.00 ARASI

FÜZE SELAMİ SPOR TESİSLERİ

HAFTA İÇİ HER GÜN

07.00-08.00 ARASI

ŞAKİRPAŞA SPOR KOMPLEKSİ

HAFTAİÇİ HERGÜN

08.00-10.00 ARASI

BAHÇEŞEHİR SPOR TESİSİ

HAFTAİÇİ HER GÜN

SAAT:09.00-12.00

BEY MAHALLESİ MAHALLE MERKEZİ

PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA

09.00-10.30 ARASI

MEYDAN FİTNESS SPOR MERKEZİ

PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE

SAAT:09.30-10.30

SAAT:10.30-12.30