08.03.2022

Seyhanlı hentbolcular şampiyonluğa kenetlendi

Erkekler Hentbol Birinci lig A grubunda zirve mücadelesi veren ve play-off'a yükselmeyi garantileyen Seyhan Belediyespor kulübü erkek hentbol takımı grupta oynayacağı son iki maçını kazanıp play-off öncesi moral depolamak düşüncesinde.

SON İKİ MAÇIMIZI KAZANMAK İSTİYORUZ

Geçtiğimiz hafta Adana'da konuk ettikleri Ankara İhtisas Hentbol spor kulübü'nü 37-25 yendiklerini belirten Seyhan Belediyespor Kulübü erkek hentbol takımı teknik sorumlusu Gürçin Can, " Başarıya odaklanmış durumdayız. Grupta son iki maçımızı oynayacağız. Hedefimiz başarılı sonuçlar elde edip 2.olarak play-offa yükselmek. Bunu da başaracağımıza olan inancımız yüksek. Sporcularımızda bu ışığı görmekteyiz.Herşey yolunda gidiyor" dedi.

"BELEDİYE BAŞKANIMIZIN DESTEĞİ BİZİ ŞAMPİYONLUĞA TAŞIYACAK"

Adana'yı ve Seyhan Belediyespor Kulübü'nü play-offlarda en iyi şekilde temsil etmeye kararlı olduklarını belirten Can, " Parolamızı Süper lig olarak belirledik. Bunun içinde büyük bir özveride bulunmaktayız. Bizlerden desteğini esirgemeyerek şampiyonluk yolunda en büyük gücümüz olan Seyhan Belediye Başkanımız Akif Kemal Akay başta olmak üzere yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Bu desteklerin karşılığı kesinlikle şampiyonluk olmalıdır" şeklinde konuştu.