17.03.2022

Başkan Akay'dan Hadırlıgücü'ne moral ziyareti

Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay Süper amatör küme play-off finalinde pazar günü Muharrem Gülergin Stadı'nda Saat:17.00'de Adana Vefaspor ile karşılaşacak olan Adana Hadırlıgücü Kulübünün idmanını ziyaret ederek yönetim, teknik heyet ve futbolcu kadrosuna tatlı ikramında bulunarak başarılar diledi.

"KAZANAN HADIRLIGÜCÜ OLACAK"

Adana Hadırlıgücü'nün her zaman yanında yer alıp imkanlar dahilinde desteklerini esirgemediklerini belirten Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, " Pazar günü oynanılacak olan final karşılaşmasında kırmızı-beyazlı takımımıza olan güvenimiz son derece yüksek. Centilmenlik çerçevesinde geçeceğini umut ettiğim 90 dakika sonrasında kazanan tarafın Hadırlıgücü olacağı düşüncesindeyim. Yönetim, teknik heyet ve futbolcu kadrosuna BAL ligi yolunda başarılar diliyorum" dedi.

TEŞEKKÜR ETTİLER

Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay'a  zorlu final karşılaşması öncesinde idmanlarını ziyaret ederek tatlı ikramında bulunmasından dolayı teşekkür eden Adana Hadırlıgücü Kulüp Başkanı Ümit Onatça, " Başkanımızın ziyareti bizleri son derece mutlu etmiştir. Bize olan güveni boşa çıkartmayacağız. Camia olarak şampiyonluğa kenetlenmiş durumdayız. Yönetim, teknik heyet ve futbolcu kadrosu olarak son maçımızı da kazanıp BAL ligine yükseleceğimize inanıyoruz" diye konuştu.

ONATÇA'DAN FORMA, ANLI'DAN ÇİÇEK

Ziyarette, Adana Hadırlıgücü Kulüp Başkanı Ümit Onatça'nın yanı sıra 2.Başkan Kazım Bozan, Genel Kaptan İrfan Şeflek ve Hadırlı Mahalle Muhtarı Turgay Anlı yer alırken Onatça,Akaya ismi yazılı forma armağan ederken Anlı'da çiçek verdi.