19.04.2022

Seyhan voleybol'da başarıdan başarıya koşuyor

Seyhan Belediyespor Kulübü voleybolda altyapı kategorilerinde başarıdan başarıya koşuyor. Mavi-beyazlılar, genç erkek ve midi erkek kategorilerde Adana'yı Türkiye finallerinde temsil edecek.

GENÇ ERKEK VOLEYBOL TAKIMI EN İYİ 16 TAKIM ARASINA ADINI YAZDIRDI

Ligde aldığı başarılı neticeler sonrasında Adana birincisi olarak 8-10 Nisan tarihleri arasında Osmaniye'de gerçekleşen grup maçlarında ilimizi temsil eden Mavi-beyazlılar burada da iyi sonuçlar elde ederek Türkiye'nin en iyi 16 takımı arasına adını yazdırdı. Mersin'deki yarı finallere de sıkı bir tempoda hazırlanan genç erkek voleybolcular engelleri bir bir aşmaya kararlı.

MİDİ ERKEK VOLEYBOL TAKIMI MARAŞ'TAN ŞAMPİYON DÖNDÜ

Adana şampiyonu olan Seyhan Belediyespor kulübü midi erkek voleybol takımı ise K.Maraş'ta düzenlenen yükselme maçlarından da grup birincisi olarak dönerek  Türkiye finallerine katılmaya hak kazandı. Geleceğin yıldız voleybolcuları federasyonun belirleyeceği yer ve tarihlerde gerçekleşecek olan karşılaşmalardan da  iyi sonuçlar ile ayrılmanın çalışmalarını yapmakta.

BAŞKAN AKAY " VOLEYBOLCULARIMIZLA GURUR DUYUYORUZ"

Seyhan Belediyespor kulübü genç erkek voleybol ve midi erkek voleybol takımlarının finallerde Adana'yı temsil edecek olmasının kendilerini son derece mutlu ettiğini belirten Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, " Hedefimiz her branşta başarılı sporcular yetiştirmek. İki takımımıza olan güvenimiz yüksek. Mersin ve Kayseri'den de şampiyon olarak döneceklerini düşünüyorum. Umut vaadeden sporcularımıza ve hocalarımıza başarılar diliyorum" dedi.