1.GRUP
İMAR KOMİSYONU ÇEVRE VE TARIM KOMİSYONU KANUNLAR KOMİSYONU
1 Mustafa TUNÇ 1 Okay SANGÜN 1 Fadime GEÇİOĞLU
2 Bayram BİLGİN 2 Yusuf Bünyamin ATEŞ 2 Funda BUYRUK
3 Miğdat KOCAMAN 3 Süleyman SÖZÜTEK 3 Hasan Batur EROĞLU
4 Mustafa TUNÇ 4 Niyazi YÜKSEL 4 Şehmus UÇAR
5 Ahmet YARAR 5 Hüseyin DOĞAN 5 Yasemin Şule ÖZÜLKÜ JAİCKS
PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU EĞİTİM KOMİSYONU SAĞLIK KOMİSYONU
1 Hacice YILMAZ 1 Meryem Filiz BAHADIRLI 1 Leyla KARAKAŞ
2 Fadime GEÇİOĞLU 2 Hüseyin ORHAN 2 Yasemen ÇELİK
3 Duygu ATİKASLAN AYÇE 3 Tolga TİĞREK 3 Mustafa Fidan VURSAVUŞ
4 Serkan ÇELİK 4 Hüseyin DOĞAN 4 Mustafa AYDIN
5 Mustafa TUNÇ 5 Erdal HATİPOĞLU 5 Ali COŞKUN
KÜLTÜR VE SANAT KOMİSYONU ULAŞIM KOMİSYONU TARİFE KOMİSYONU
1 Kemal ÇELİK 1 Kemal ÇELİK 1 Hacice YILMAZ
2 Mustafa Fidan VURSAVUŞ 2 Gülcan BİNGÖL 2 Sultan Zeynep ERCİYES
3 Ali ANLI 3 Miğdat KOCAMAN 3 Ulaş TOROS
4 Yalçın LİMONCU 4 Hacı ALPBOĞA 4 Savaş KURNAZ
5 Sevda ERDEDE 5 Mustafa AYDIN 5 Hasan DÖNMEZ
EMLAK KOMİSYONU HALKLA İLİŞKİLER KOMİSYONU GENÇLİK SPOR KOMİSYONU
1 Güngör GEÇER 1 Uğur BÜYÜKKANTARCI 1 Mehmet Önder KAYPAK
2 Mustafa TUNÇ 2 Güngör GEÇER 2 Hasan DURİNGA
3 M. Sertaç DURAK 3 Nilüfer KORKMAZ 3 Türkan PEHLİVAN
4 Yasemin Şule ÖZÜLKÜ JAİCKS 4 Ahmet YARAR 4 Ali COŞKUN
5 Şehmus UÇAR 5 Mustafa AYDIN 5 Niyazi YÜKSEL
2.GRUP
KENTSEL DÖNÜŞÜM KOMİSYONU DEPREM VE AFET KOMİSYONU TÜKETİCİYİ KORUMA KOMİSYONU
1 Mustafa Fidan VURSAVUŞ 1 Mehmet Sertaç DURAK 1 Uğur BÜYÜKKANTARCI
2 Güngör GEÇER 2 Mehmet Önder KAYPAK 2 Tolga TİĞREK
3 Miğdat KOCAMAN 3 Hüseyin ORHAN 3 Mustafa TUNÇ
4 Şehmus UÇAR 4 Savaş KURNAZ 4 Ali COŞKUN
5 Hüseyin DOĞAN 5 Hasan DÖNMEZ 5 Hasan DÖNMEZ
HESAP İNCELEME KOMİSYONU SOSYAL HİZMETLER KOMİSYONU İNSAN HAKLARI KOMİSYONU
1 Hacice YILMAZ 1 Leyla KARAKAŞ 1 Fadime GEÇİOĞLU
2 Gülcan BİNGÖL 2 Ali ANLI 2 Duygu ATİKASLAN AYÇE
3 Ulaş TOROS 3 Hasan Batur EROĞLU 3 Kemal ÇELİK
4 Mustafa AYDIN 4 Sevda ERDEDE 4 Yalçın LİMONCU
5 Niyazi YÜKSEL 5 Serkan ÇELİK 5 Niyazi YÜKSEL
KADIN VE ERKEK EŞİTLİĞİ KOMİSYONU ENGELLİ HAKLARI KOMİSYONU TURİZM KOMİSYONU
1 Sultan Zeynep ERCİYES 1 Hasan DURİNGA 1 Süleyman SÖZÜTEK
2 Funda BUYRUK 2 Nilüfer KORKMAZ 2 Gülcan BİNGÖL
3 Türkan PEHLİVAN 3 Yusuf Bünyamin ATEŞ 3 Bayram BİLGİN
4 Hacı ALPBOĞA 4 Savaş KURNAZ 4 Serkan ÇELİK
5 Sevda ERDEDE 5 Sevda ERDEDE 5 Erdal HATİPOĞLU
AB DIŞ İLİŞKİLER KOMİSYONU ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME KOMİSYONU BİLİM TEKNOLOJİ VE ELEKTRONİK BELEDİYECİLİK KOMİSYONU
1 Meryem Filiz BAHADIRLI 1 Hüseyin ORHAN 1 Okay SANGÜN
2 Yasemin ÇELİK 2 Duygu ATİKASLAN AYÇE 2 Ulaş TOROS
3 Ali ANLI 3 Tolga TİĞREK 3 Uğur BÜYÜKKANTARCI
4 Erdal HATİPOĞLU 4 Hacı ALPBOĞA 4 Ahmet YARAR
5 Mustafa TUNÇ 5 Mustafa TUNÇ 5 Yasemin Şule ÖZÜLKÜ JAİCKS