Komisyon Üyeleri

İMAR KOMİSYONU   ÇEVRE VE TARIM KOMİSYONU   KANUNLAR KOMİSYONU
1 Okay SANGÜN   1 Okay SANGÜN   1 Fadime GEÇİOĞLU
2 Mustafa Fidan VURSAVUŞ   2 Yusuf Bünyamin ATEŞ   2 Funda BUYRUK
3 Mehmet Sertaç DURAK   3 Süleyman SÖZÜTEK   3 Hasan Batur EROĞLU
4 Ali COŞKUN   4 Niyazi YÜKSEL   4 Şehmus UÇAR
5 Ahmet YARAR   5 Hüseyin DOĞAN   5 Yasemin Şule ÖZÜLKÜ JAİCKS
PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU   EĞİTİM KOMİSYONU   KÜLTÜR VE SANAT KOMİSYONU
1 Hacice YILMAZ   1 Meryem Filiz BAHADIRLI   1 Kemal ÇELİK
2 Türkan PEHLİVAN   2 Hüseyin ORHAN   2 Mustafa Fidan VURSAVUŞ
3 Duygu ATİKASLAN AYÇE   3 Tolga TİĞREK   3 Ali ANLI
4 Serkan ÇELİK   4 Hüseyin DOĞAN   4 Yalçın LİMONCU
5 Mustafa AYDIN   5 Erdal HATİPOĞLU   5 Sevda ERDEDE
ULAŞIM KOMİSYONU   TARİFE KOMİSYONU   EMLAK KOMİSYONU
1 Kemal ÇELİK   1 Hacice YILMAZ   1 Güngör GEÇER
2 Gülcan BİNGÖL   2 Sultan Zeynep ERCİYES   2 Mustafa TUNÇ
3 Miğdat KOCAMAN   3 Ulaş TOROS   3 Miğdat KOCAMAN
4 Hacı ALPBOĞA   4 Savaş KURNAZ   4 Yasemin Şule ÖZÜLKÜ JAİCKS
5 Mustafa AYDIN   5 Hasan DÖNMEZ   5 Şehmus UÇAR
HALKLA İLİŞKİLER KOMİSYONU   GENÇLİK SPOR KOMİSYONU   SAĞLIK KOMİSYONU
1 Uğur BÜYÜKKANTARCI   1 Mehmet Önder KAYPAK   1 Leyla KARAKAŞ
2 Güngör GEÇER   2 Hasan DURİNGA   2 Yasemen ÇELİK
3 Nilüfer KORKMAZ   3 Türkan PEHLİVAN   3 Bayram BİLGİN
4 Ahmet YARAR   4 Ali COŞKUN   4 Mustafa AYDIN
5 Sinan ALTUN   5 Niyazi YÜKSEL   5 Mustafa TUNÇ
KENTSEL DÖNÜŞÜM KOMİSYONU   DEPREM VE AFET KOMİSYONU   TÜKETİCİYİ KORUMA KOMİSYONU
1 Mustafa Fidan VURSAVUŞ   1 Mehmet Sertaç DURAK   1 Uğur BÜYÜKKANTARCI
2 Güngör GEÇER   2 Mehmet Önder KAYPAK   2 Tolga TİĞREK
3 Miğdat KOCAMAN   3 Hüseyin ORHAN   3 Mustafa TUNÇ
4 Şehmus UÇAR   4 Savaş KURNAZ   4 Ali COŞKUN
5 Ahmet YARAR   5 Hasan DÖNMEZ   5 Hasan DÖNMEZ
HESAP İNCELEME KOMİSYONU   İNSAN HAKLARI KOMİSYONU   SOSYAL HİZMETLER KOMİSYONU
1 Hacice YILMAZ   1 Fadime GEÇİOĞLU   1 Leyla KARAKAŞ
2 Ulaş TOROS   2 Funda BUYRUK   2 Ali ANLI
3 Gülcan BİNGÖL   3 Kemal ÇELİK   3 Hasan Batur EROĞLU
4 Mustafa AYDIN   4 Yalçın LİMONCU   4 Sinan ALTUN
5 Sinan ALTUN   5 Niyazi YÜKSEL   5 Serkan ÇELİK
TURİZM KOMİSYONU   AB DIŞ İLİŞKİLER KOMİSYONU   ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME KOM.
1 Gülcan BİNGÖL   1 Yasemin ÇELİK   1 Hüseyin ORHAN
2 Bayram BİLGİN   2 Ulaş TOROS   2 Duygu ATİKASLAN AYÇE
3 Süleyman SÖZÜTEK   3 Ali ANLI   3 Tolga TİĞREK
4 Serkan ÇELİK   4 Erdal HATİPOĞLU   4 Hacı ALPBOĞA
5 Erdal HATİPOĞLU   5 Mustafa TUNÇ   5 Mustafa TUNÇ
KADIN VE ERKEK EŞİTLİĞİ KOM.   ENGELLİ HAKLARI KOMİSYONU   BİLİM TEKNOLOJİ VE ELEKRONİK BELEDİYECİLİK KOM.
1 Sultan Zeynep ERCİYES   1 Hasan DURİNGA   1 Okay SANGÜN
2 Duygu ATİKASLAN AYÇE   2 Nilüfer KORKMAZ   2 Meryem Filiz BAHADIRLI
3 Türkan PEHLİVAN   3 Yusuf Bünyamin ATEŞ   3 Uğur BÜYÜKKANTARCI
4 Hacı ALPBOĞA   4 Savaş KURNAZ   4 Yasemin Şule ÖZÜLKÜ JAİKS
5 Sevda ERDEDE   5 Sevda ERDEDE   5 Hüseyin DOĞAN