Meclis Gündemi

02 MART 2020 PAZARTESİ GÜNÜ SAAT 17.00’DE BELEDİYEMİZ MECLİS SALONUNDA TOPLANACAK OLAN BELEDİYE MECLİSİNİN MART 2020 AYINA AİT GÜNDEMİ

  1. Seyhan İmar İnşaat Kültür Sağlık Tic. A.Ş.’nin yapacağı olağan genel kurul toplantısına belediyemizi temsil edecek kişinin belirlenmesi.
  2. Mülkiyeti Maliye hazinesine ait olup belediyemizin kullanımında olan Yüreğir ilçesi Misis Mah. 1604 nolu parselde bulunan 67386 m2 yüzölçümlü taşınmazın belediyemiz adına tahsisinin kaldırılması talebi.
  3. Yeşilyurt, Gürselpaşa, Gülbahçesi ve Pınar Mahallelerinin bölünmesi talebi ile ilgili İmar, İmar, Çevre Kanunlar, Plan ve Bütçe, Eğitim, Kültür ve Sanat, Ulaşım, Tarife, Sağlık,   Halkla İlişkiler Gençlik Spor, Tüketiciyi Koruma Müşterek Komisyon Raporu.
  4. Döşeme Mahallesi (Kısmi) 29.4 Ha. Alanda Kentsel Dönüşüm Projesinin kararının iptal edilip, edilmemesi yönündeki talebi ile ilgili Teklifi ile ilgili İmar, Kentsel Dönüşüm, Deprem ve Afet, Emlak, Sosyal Hizmetler, AB Dış İlişkiler, Turizm, Engelli Hakları, Hesap İnceleme, İnsan Hakları, Kadın Erkek Eşitliği, Ar-Ge, Bilim Teknoloji ve Elektronik Belediyecilik Müşterek Komisyon Raporu.
  5. Adana İli, Seyhan İlçesi Sınırlarında Adn-15, Adn-17, Adn-18, Adn-19, Adn-20, Adn-21, Adn-22 Nolu Trafo Alanlarına Yönelik Hazırlanan 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı Değişikliği Teklifi; İmar, Kentsel Dönüşüm, Deprem Ve Afet, Emlak, Sosyal Hizmetler, Ab Dış İlişkiler, Turizm, Engelli Hakları, Hesap İnceleme, İnsan Hakları, Kadın Erkek Eşitliği, Araştırma Ve Geliştirme, Bilim Teknoloji Ve Elektronik Belediyecilik Müşterek Komisyon Raporu.
  6. Adana İli, Seyhan İlçesi, Ova, Uçak, Gülbahçesi, Zeytinli Ve Aydınlar Mahallelerinde 7 Adet Trafo Alanına Yönelik Hazırlanan 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı Teklifi.
  7. Adana İli, Seyhan İlçesi, Gölbaşı, Yenidam, Sarıhamzalı, Akkapı Mahalle sınırlarına yönelik sınır değişikliği.
  8. Adana İli, Seyhan İlçesi, Döşeme Mahallesi 3824 Ada 9 Parselde Bulunan 952,11 m2 Arsanın "Adana Sanayi Odası" Adına Tahsis Edilmesine Yönelik Teklif.