Belediye Meclisi

Komisyonlar

İMAR KOMİSYONU ÇEVRE VE TARIM  KOMİSYONU KANUNLAR KOMİSYONU
1 Mustafa TUNÇ 1 Okay SANGÜN 1 Fadime GEÇİOĞLU
2 Süleyman SÖZÜTEK 2 Yusuf  Bünyamin ATEŞ 2 Funda BUYRUK
3 Miğdat KOCAMAN 3 Bayram BİLGİN 3 Hasan Batur EROĞLU
4 Mustafa AYDIN 4 Yalçın LİMONCU 4 Gülçe GÜL
5 Yasemin Şule ÖZÜLKÜ JAİCKS 5 Şehmus UÇAR 5 Şehmus UÇAR
PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU EĞİTİM KOMİSYONU SAĞLIK KOMİSYONU
1 Hacice YILMAZ 1 Meryem Filiz BAHADIRLI 1 Leyla KARAKAŞ
2 Fadime GEÇİOĞLU 2 Hüseyin ORHAN 2 Yasemen ÇELİK
3 Duygu ATİKASLAN AYÇE 3 Tolga TİĞREK 3 Mustafa Fidan VURSAVUŞ
4 Serkan ÇELİK 4 Sinan ALTUN 4 Niyazi YÜKSEL
5 Hacı ALPBOĞA 5 Erdal HATİPOĞLU 5 Ali COŞKUN
KÜLTÜR VE SANAT  KOMİSYONU ULAŞIM KOMİSYONU TARİFE KOMİSYONU
1 Kemal ÇELİK 1 Miğdat KOCAMAN 1 Hacice YILMAZ
2 Mustafa Fidan VURSAVUŞ 2 Kemal ÇELİK 2 Sultan Zeynep ERCİYES 
3 Ali ANLI 3 Gülcan BİNGÖL 3 Ulaş TOROS
4 Mustafa AYDIN 4 Hasan DÖNMEZ 4 Ahmet YARAR
5 Yasemin Şule ÖZÜLKÜ JAİCKS 5 Niyazi YÜKSEL  5 Savaş KURNAZ
EMLAK KOMİSYONU HALKLA İLİŞKİLER KOMİSYONU GENÇLİK SPOR  KOMİSYONU
1 Güngör GEÇER 1 Uğur BÜYÜKKANTARCI 1 Mehmet Önder KAYPAK
2 Mustafa TUNÇ 2 Güngör GEÇER 2 Hasan DURİNGA
3 Mehmet Sertaç DURAK 3 Nilüfer KORKMAZ 3 Türkan PEHLİVAN
4 Mustafa TUNÇ 4 Ahmet YARAR 4 Erdal HATİPOĞLU
5 Serkan ÇELİK 5 Hüseyin DOĞAN 5 Sinan ALTUN
KENTSEL DÖNÜŞÜM KOMİSYONU DEPREM VE AFET KOMİSYONU TÜKETİCİYİ  KORUMA KOMİSYONU
1 Mustafa Fidan VURSAVUŞ 1 Mehmet Sertaç DURAK 1 Uğur BÜYÜKKANTARCI
2 Miğdat KOCAMAN 2 Mehmet Önder KAYPAK 2 Tolga TİĞREK
3 Güngör GEÇER 3 Hüseyin ORHAN 3 Mustafa TUNÇ
4 Şehmus UÇAR 4 Ali COŞKUN 4 Serkan ÇELİK
5 Hasan DÖNMEZ 5 Sinan ALTUN 5 Savaş KURNAZ
HESAP İNCELEME KOMİSYONU SOSYAL HİZMETLER KOMİSYONU İNSAN HAKLARI KOMİSYONU
1 Hacice YILMAZ 1 Leyla KARAKAŞ 1 Fadime GEÇİOĞLU
2 Gülcan BİNGÖL 2 Ali ANLI 2 Duygu ATİKASLAN AYÇE
3 Ulaş TOROS 3 Hasan Batur EROĞLU 3 Kemal ÇELİK
4 Hasan DÖNMEZ 4 Hacı ALPBOĞA 4 Gülçe GÜL 
5 Mustafa TUNÇ 5 Niyazi YÜKSEL 5 Ahmet YARAR
KADIN VE ERKEK EŞİTLİĞİ KOMİSYONU ENGELLİ HAKLARI KOMİSYONU TURİZM KOMİSYONU
1 Sultan Zeynep ERCİYES 1 Hasan DURİNGA 1 Süleyman SÖZÜTEK
2 Funda BUYRUK 2 Yasemen ÇELİK 2 Gülcan BİNGÖL
3 Ali ANLI 3 Yusuf Bünyamin ATEŞ 3 Bayram BİLGİN
4 Gülçe GÜL 4 Yalçın LİMONCU 4 Savaş KURNAZ
5 Yasemin Şule ÖZÜLKÜ JAİCKS 5 Mustafa TUNÇ 5 Erdal HATİPOĞLU
AB DIŞ İLİŞKİLER KOMİSYONU ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME KOMİSYONU BİLİM TEKNOLOJİ VE ELEKTRONİK BELEDİYECİLİK KOMİSYONU
1 Meryem Filiz BAHADIRLI 1 Hüseyin ORHAN 1 Okay SANGÜN
2 Türkan PEHLİVAN 2 Duygu ATİKASLAN AYÇE  2 Ulaş TOROS
3 Nilüfer Korkmaz 3 Tolga TİĞREK 3 Uğur BÜYÜKKANTARCI
4 Hacı ALPBOĞA 4 Hüseyin DOĞAN 4 Hüseyin DOĞAN
5 Mustafa AYDIN 5 Ali COŞKUN 5 Yalçın LİMONCU