.: Seyhan Belediyesi :.

Haberin Detayı

icon

BAŞKAN TEKİN'DEN 23 NİSAN ŞENLİĞİNE DAVET

Seyhan Belediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Şenlikleri başlıyor. 23-28 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek olan şenliklerde Sanatsal faaliyetler,Teknoloji atölyeleri ve Kreş etkinlikleri ile Satranç turnuvası yer almakta.

EĞLENCELİ PROGRAMLAR YER ALMAKTA

Önemli bir bayramı daha yaşayacak olmanın verdiği heyecan içerisinde olduklarını belirten Seyhan Belediye Başkanı Oya Tekin, "ATA'mızın bize armağanı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kapsamında gerçekleşecek şenliklerde değişik etkinlikler düzenlenecek. Yaşar Kemal Kültür Merkezimiz, Kreşlerimiz ile Teknoloji ve İnovasyon Merkezimizde (SEYTİM) çocuklarımızın çok keyif alacağı eğlenceli programlar planlandı " dedi.

DETAYLI BİLGİLER SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA BULUNMAKTA

Başkan Tekin , Sanatsal faaliyetler, Teknoloji atölyeleri ve Kreş etkinliklerinin yanı sıra Seyhan Belediyesi Tellidere Çok Amaçlı Tesiste satranç turnuvasının da gerçekleşeceğini söyledi. Seyhanlıları 23 Nisan şenliğine davet eden Başkan Tekin detaylı bilgi takvim programının belediyeye ait web sitesi ve sosyal medya hesaplarında yer aldığını da sözlerine ekledi.

Habere Ait Resimler