.: Seyhan Belediyesi :.

Haberin Detayı

icon

SEYHAN'DA, 19 MAYIS SPOR ŞENLİĞİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Seyhan Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle değişik branşların gösterimlerinin sunulduğu, "19 Mayıs Spor Şöleni" düzenledi. Seyhan Belediyesi Spor müdürlüğünün organizesinde planlanan şenliğe gençler büyük bir katılım gösterirken vatandaşlar ise gösterileri heyecanla takip ettiler.

ÜÇ TESİSTE GERÇEKLEŞTİ

Söğütlü spor tesisinde düzenlenen futbol turnuvasıyla başlayan 19 Mayıs Spor Şöleni, Emre Gönlüşen Spor Kompleksi'nde, Kaygan voleybol, Canlı langırt, Ayak bilardosu, Su savaşı, Twister, Çuval yarışı, Langırt, Labirent, Kerplunk, Halka atma, Bardak oyunu, Çapraz voleybol, Badminton, Plaj voleybolu, Jimnastik ve Karate gösterilerinin ardından Hadırlı yüzme havuzunda yapılan eğlenceli yüzme yarışları ile son buldu.

BAŞKAN OYA TEKİN'DEN SPOR ŞÖLENİNE TAM DESTEK

Seyhan Belediyesi Spor Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, " 19 Mayıs çok önemli bir gün. Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün, Türk gençliğine armağan ettiği bu önemli günde değişik spor etkinlikleri düzenleyerek gençlerimizi bir araya getirdik. Katılımın fazla olması bizleri son derece mutlu etti. Spor şöleninin 19 Mayıs coşkusu içerisinde, gençleri mutlu edecek bir şekilde düzenlenmesi adına hiçbir fedakarlıktan kaçınmayarak tam destek veren Seyhan Belediye Başkanımız Oya Tekin ile bu önemli organizede coşkumuza ortak olup bizleri yalnız bırakmayan ailelere teşekkür ediyoruz" ifadelerine yer verildi.

Habere Ait Resimler