.: Seyhan Belediyesi :.

Haberin Detayı

icon

BURHANETTİN BULUT’TAN BAŞKAN OYA TEKİN’E ZİYARET

CHP Genel Başkan Yardımcısı Burhanettin Bulut, Seyhan Belediye Başkanı Oya Tekin’i ziyaret etti.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Adana Milletvekili Burhanettin Bulut, 31 Mart 2024 tarihinde yerel seçimlerde Seyhan Belediye Başkanı olarak seçilen Oya Tekin’i ziyaret etti. Seyhan Belediyesi’nin ilk kadın başkanı Tekin’i ziyaret eden Bulut, “ Seyhan bizim vazgeçilmezimizdir.” dedi. Bulut, Türkiye’nin birçok ilinden daha büyük bir ilçenin ilk kez bir kadın başkan aracılığıyla yönetilmesinin Seyhan’a çok şey kazandıracağını ifade etti. Genel Başkan Yardımcısı Bulut; “ Senin Sesin Oya Tekin” sloganının Seyhanlılar nezdinde bir karşılık bulduğunu ve bu haykırışların artık “Seyhan’ın Sesi Oya Tekin” şekline çevrildiğini söyledi.

BULUT; OYA BAŞKAN TÜM ZORLUKLARIN ÜSTESİNDEN ÇOK RAHAT GELECEKTİR

Seyhan Belediye Başkanı Oya Tekin’e başarı ve tebriklerini ileten CHP Genel Başkan Yardımcısı Burhanettin Bulut, Seyhan Belediyesi’nin kurulduğu günden bu yana ilk kez bir kadın belediye başkanı tarafından yönetilmesinin gururunu parti olarak yaşadıklarını ifade etti.

Bulut, ziyarette yaptığı konuşmada, şunları söyledi:

“Sayın Başkanımızı bir kez daha tebrik ediyorum. Zorlu bir seçim maratonunun ardından Başkanımızı hedef haline getirenlerde görmüşlerdir ki başkanımız provokasyonları çok rahat püskürtebilecek yetenektedir.”

Ülke genelinde ki ve Seyhan’da ki yarışı kaybeden iktidar güçleri kendilerince zayıf halka aramaktadırlar. Ama nafile başaramayacaklar. Yerel yöneticiliğin nasıl yapıldığını onlara yeniden bu 5 yıl içerisinden kazandığımız tüm yerlerde göstereceğiz. Çünkü biz artık “Türkiye İttifakıyız”, “Adana İttifakıyız”, “Seyhan İttifakıyız” dedi. Bulut sözlerini şu şekilde tamamladı; “Bu çerçevede Seyhan’ı kazanmak bizler için çok kıymetli. Adana Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere Adana’da tüm belediyelerimizle ortak işlere imza atacağız, memleketimizi daha yaşanılabilir hale getireceğiz”

TEKİN, "GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZIN ZİYARETİ

BİZLERE ÇOK BÜYÜK MUTLULUK VERDİ

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Adana Milletvekili Burhanettin Bulut’un ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Seyhan Belediye Başkanı Oya Tekin, “ Sayın Genel Başkan Yardımcımız Burhanettin Bulut’un ziyareti bizlere çok büyük mutluluk verdi. Kendisine bu nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyorum. Sayın Genel Başkanımız Özgür Özel’in çalıştayda da ifade ettiği bir Türkiye’yi yaratmak için bugünden itibaren var gücümüzle çalışacağız” dedi.

Habere Ait Resimler